Biz Kimiz?

Bizler de vakti zamanında senin gibi ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu (ODTÜ KKK) hakkında böyle bir kaynak aramış fakat bulamamış, lakin ona rağmen kararını bu kampusa gelmek yönünde almış olan, kimi mezun olmuş kimi hala okuyan ODTÜ KKK öğrencileriyiz. Senin gibi bu kampus hakkında araştırma yapan insanların, hayatında bu kampusu görmemiş başka insanların bu kampus hakkında atıp tuttuklarıyla düşüncelerini şekillendirmelerinden ziyade bu kampusta öğrenim gören, öğrenim görmüş veya bu kampusu sadece ziyaret etmiş olan öğrencilerin bu kampus hakkındaki görüşlerini öğrenmelerinden yana olanlarız. Bu kampusu araştırma sürecinde bizim yaşadığımız zorlukları, senin gibileri için bir nebze de olsa azaltmayı amaçlayanlarız.

Peki biz kim değiliz?

Bizler bu kurumun propagandasını yapmak için ücret alan lüzumsuz bir insan grubu değil, insanlara bu kampus hakkındaki görüşlerini empoze etmeye çalışan bir beyin yıkama takımı hiç değiliz. Bu kampusa kazandırılan her öğrencinin ardından ışıkları kapatıp göbek atan veya bu kampusa kazandırılamayan her öğrencinin ardından yas tutan şizofrenler hiç ama hiç değiliz, olamıyoruz, olduğumuza inananların da tez vakitte bir psikoloğa görünmelerini öneriyoruz.

Kısacası, sen veya başkalarının bu kampusa gelip gelmeme durumuna paralel bir psikoloji veya maddiyatla bu projeyi hayata geçirmiş insanlar değiliz. Sadece, bu konuyla ilgilenen herkese bu süreçte yardımcı olmak isteyen, sorumluluğu çevresiyle sınırlı kalmayan, var olan bilgisini paylaşmaya çalışan ODTÜ KKK öğrencileriyiz.

Bunlar da seni kesmediyse, bir de aşağıya bak madem:

Peki!

Bizlerle iletişime geçmek için hemen tıkla, sorularını hemen sor!